Zakres działalności

Obiekty przemysłowe:

Projektowanie na potrzeby przemysłu i handlu to nasza specjalność. Nasi pracownicy i współpracownicy tworzą grupę projektantów, mających ogromne doświadczenie zdobyte przy realizacji wielu różnych projektów. Każdy projekt realizowany jest pod nadzorem doświadczonych projektantów, którzy dostosowują rozwiązania konstrukcyjne i architektoniczne do potrzeb klienta i jego biznesu.
Projektujemy:
A. hale magazynowe i chłodnie
B. wielkopowierzchniowe obiekty handlowe
C. hale produkcyjne i przetwórnie

Realizujemy kompleksowe wielobranżowe projekty zakładów przetwórczych i przemysłowych. Ponadto przyjmujemy zlecenia na przygotowanie odpowiednich projektów wykonawczych i rysunków warsztatowych na potrzeby realizacji inwestycji na podstawie projektów budowlanych.

Konstrukcje Inżynierskie:

Nasza wiedza na temat konstrukcji i mechaniki budowli pomaga nam przy projektowaniu specjalistycznych konstrukcji inżynierskich. Realizujemy projekty obiektów inżynierskich zarówno w konstrukcji żelbetowej, murowanej jak również w konstrukcji stalowej szkieletowej lub przestrzennej – strukturalnej.

Zajmujemy się również projektowaniem fundamentów posadowionych na trudnym podłożu geologicznym. Jesteśmy gotowi zaprojektować pomosty, konstrukcje wsporcze pod suwnice, kominy i inne.

Naszą dumą jest projekt konstrukcji wsporczej pod urządzenia klimatyzacyjne na poddaszu zabytkowej Auli UAM w Poznaniu.

Zdobyliśmy również duże doświadczenie w przekryciach szklanych jak np.:
- dziedziniec w Starym Browarze w Poznaniu
- dziedziniec w Muzeum Czartoryskich w Krakowie
I inne (patrz wykaz inwestycji)

Budynki Mieszkalne

Tworzenie projektów dla klientów indywidualnych dostarcza nam szczególnie dużo pozytywnych emocji. Przed rozpoczęciem etapu projektowania bardzo ważny jest kontakt projektanta z inwestorem, który określi swoje oczekiwania i pomysły dotyczące przyszłego domu. Budynki mieszkalne przede wszystkim muszą być dostosowane do potrzeb osób w nich mieszkających oraz uwzględniać specyfikę i ukształtowanie terenu, na którym ma stanąć dom.

Współpracujemy z doświadczonymi architektami, którzy mają ogromne doświadczenie i odpowiednią wiedzę niezbędną do zaprojektowania zarówno małego domu jednorodzinnego jak również rezydencji czy kompleksu budynków mieszkalnych.

Na życzenie naszych klientów pomagamy prowadzić cały proces budowy od wstępnego etapu warunków i pozwoleń poprzez wybór odpowiednich ekip wykonawczych aż do nadzoru nad budową do jej zakończenia.

budynek mieszkalny

Ekspertyzy techniczne

Budownictwo jest naszą pasją, dlatego podejmujemy się analizy i oceny stanu technicznego wszelkich obiektów i konstrukcji inżynierskich. Możemy wydać opinię na temat budynków mieszkalnych dla inwestora przed jego zakupem. Mamy również spore doświadczenie w sprawdzaniu, analizie i optymalizacji rozwiązań konstrukcyjnych na etapie projektowania ale również w trakcie budowy.

Świadczymy usługi doradcze dla firm z zakresu prac projektowych jak również oceny jakości robót budowlanych. Na zlecenie inwestora prowadzimy nadzory nad realizacją inwestycji.

ekspertyza techniczna